Nasza historia zaczeła się w 2004 roku w Londynie. Tam powstała koncepcja i pomysł na stworzenie pierwszej rikszy trójkołowej Maxpro G6. Pierwszy prototyp powstał ręcznie wykonany w Wałbrzychu i był testowany na ulicach Londynu w prawdziwych warunkach miejskich.

2006 r. to czas kiedy postała nasza kolejna riksza transportowa Maxpro EcoTaxi która z wielkim sukcesem jest produkowana do dnia dzisiejszego. Obecnie Maxpro Ecotaxi jest najbardziej popularnym rowerem transportowym w Europie służącym do transportu ludzi. Przez blisko 15 lat zdobyła uznanie na całym świecie jako riksza niezawodna i bardzo dobrze się prowadząca.

2016 r. jest rokiem wyprowadzenia produkcji z garażu oraz przeniesienia się do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowy zakład produkcyjny to już prawie cyfrowa fabryka w standardzie Industry 4.0 która jest mocno zautomatyzowana a procesy produkcyjne są wykonywane w najwyższych tolerancjach jakościowych co pozwala nam kontynuować produkcje w najwyższej jakości.

Napisz komentarz